Отличия от конкурса „Не на дрогата“
Учениците ни от прогимназиален етап бяха отличени с грамоти за участие в конкурса „Не на дрогата!“.
Със своето старание, креативност и активна гражданска позиция те показаха, че младите хора могат ясно и отговорно да заявят своя избор за здравословен и пълноценен начин на живот.
Поздравяваме всички участници за достойното представяне и им пожелаваме още много успехи, вдъхновение и смелост да отстояват добрите каузи!

