01.06.2025 Международен ден на детето
Училището ни взе участие в двойния празник на 1 юни – Деня на детето и празника на район “Подуяне” с интересни забавления за малки и големи в парк “Герена”. Учители от 42.ОУ „Хаджи Димитър“ се включиха в организирането на „Арт работилница“ и изложба на рисунки и фигури, изработени от талантливите ни ученици. Вокалната група и ученици от хореографска паралелка участваха в тържествения концерт организиран от общината.Честит празник, мили деца. Бъдете здрави, любопитни, усмихнати и смело преследвайте мечтите си!
