Ученето оживява, когато децата създават!
На 16 април 2026г. в нашето училище се проведе първият STEM урок с природни науки и математика.
Всяко дете от 5.г клас имаше възможност да изследва, експериментира и открива света чрез практика!
В уютна и вдъхновяваща среда учителите по математика и природни науки: г-жа Муташка и г-н Карагьозов насочиха малките откриватели към:
- логическо мислене;
- работа в екип;
- правене на експерименти;
- анализиране на получените резултати;
- самооценка.
В новоизградените ни STEM кабинети нашите ученици имат възможност да създават и съпреживяват!
Така ученето става по-забавно и достъпно за всички ученици!
