Заедно в традициите: Магията на мартениците в 1.клас!
Актовата зала в нашето училище се превърна в работилница за чудеса!
Учениците от 1.а, 1.в и 1.г клас, заедно със своите учители и родители, вплетоха бяла и червена нишка в очакване на Баба Марта. С въображение и сръчност, децата изработиха уникални мартеници, на най-ценното, което сътвориха, бе споделеното време.
Искаме да изкажем специална благодарност на всички родители, които се включиха с толкова желание! Вашето присъствие превърна този ден в истински празник. Когато училището и семейството вървят ръка за ръка, децата ни растат не само по-знаещи, но и по-щастливи.
