Коледни благотворителни концерти

На 16. и 17. декември се състояха традиционните ни коледни благотворителни концерти, които събраха ученици, учители и родители в споделена радост и празнично настроение. Сцената оживя под таланта на нашите възпитаници, които чрез музика, танци и артистичност ни припомниха смисъла на коледните традиции и силата на доброто.

​За нас беше чест, че сред официалните гости на събитието бе кметът на район „Подуяне“ – г-н Кристиян Христов, който поздрави присъстващите и сподели празника с нас.

​Благодарим на всички ученици за положените усилия, на учителите за тяхното вдъхновение и на родителите, които подкрепиха благотворителната кауза! ​Пожелаваме на всички светли празници!

Подобни статии