Ден на ученическото самоуправление
09.05.2025 За поредна година на 09.05.2025. в нашето училище се проведе Ден на ученическото самоуправление – специален ден, в който учениците влизат в ролята на учители и училищни ръководители. Целта е младежите да се учат да бъдат активни, да поемат отговорности и да изграждат комуникативни и лидерски умения. Директорът на училището, г-жа Фиданка Лазарова, си припомни какво е да седиш на ученически чин.
Благодарим на участниците за смелостта и усърдието, а на учителите – за доверието и подкрепата!
